Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás
Ischia spaehWhite line teraphyline fonte nimfe Nitrodivodní sprejepřírodní mýdla
Ischia Spaeh certifikace

Jistota kvality zcela vyrobené v Itálii

Ischia Spaeh srl - která vyrábí kosmetiku ISCHIA SPAEH a FONTE DELLE NINFE NITRODI - získala certifikaci „100% původní italské kvality - vyrobeno v Itálii“.

Jedná se o osvědčení vydané institutem na ochranu italských výrobců, které vytvořilo specifikaci, podle které pouze společnosti, které vyrábějí výhradně v Itálii, mohou získat 100% původní italskou certifikaci kvality „MADE in ITALY CERTIFICATE“.

Certifikát zaručuje, že celý výrobní cyklus (design, získávání kvalitních a prvotřídních surovin, polotovary, míchání, balení, označování a balení) je prováděn výhradně v Itálii.

 

 Na baleních prostředků je uveden údaj o trvanlivosti po otevření (PAO). 

https://it01.it/955.024.V/Spaeh

Studie--voda z Nitrodi

 VĚDECKÁ ZPRÁVA
Minerální voda z Nitrodi je klasifikována jako „sírano-alkalická a alkalicko-zemitá hypotermální minerální voda“ a její terapeutické vlastnosti jsou uznány Ministerstvem zdravotnictví vyhláškou č. 3509 ze dne 9. října 2003.

Fyzikálně-chemické vlastnosti vody (viz přiložený popis)
pH při 28,4 °C: 6,33 
Oxid křemičitý SiO2 mg/l 82
Bikarbonáty HC03- mg/l 561
Chloridy Cl- mg/l 93
Sírany S04- mg/l 204
Sodík Na+ mg/l 174
Draslík K+ mg/l 21
Vápník Ca++ mg/l 137
Hořčík Mg++ mg/l 16,8
Rozpuštěné železo Fe ++, Fe +++ mg/l <0,02 
Amonium NH4+ mg/l <0,02
Fosfor Celkem P (V) mg/l <0,05
Hladina sirovodíku HS- mg/l <0,02
Stroncium Sr++ mg/l 0,31
Lithium Li+ mg/l 0,04
Hliník Al+++ mg/l <0,02
Bromidy Br- mg/l 0,18
Jód I- mg/l <0,02

Pramen v Nitrodi byl navštěvován již Římany před dvěma tisíci lety. Svědčí o tom několik votivních mramorových reliéfů nalezených v oblasti pocházející z období mezi 1. stol. př. Kr. a 2. století po Kr. Nálezy z roku 1757, které jsou v současnosti vystavené v Národním archeologickém muzeu v Neapoli potvrzují, že v blízkosti pramene byla škola zdravotní hydrologie a že tam vyučovalo několik lékařů: Menippus, Aurelius Monnus, Numerius Fabius atd.
Příznivé účinky minerální vody z Nitrodi lze pozorovat zejména při léčbě dermatitidy a téměř u všech kožních onemocnění (ekzémy, akné, neurodermatitida).

Kontakt s touto vodou je zvláště výhodný pro lidi trpící žilními vředy, protože voda působí na výživové procesy tkání; to je důvod, proč se minerální voda z Nitrodi doporučuje k léčbě lézí, píštěl, kožních abscesů, popálenin a ulcerózní kolitidy.
 
 
Hydropinické použití vody (tj. správné pití vody) má diuretický, trávicí, detoxikační a antigastrický refluxní účinek. Z tohoto hlediska a pro tyto účely byla minerální voda z Nitrodi na konci 60. let rozsáhle studována Massimem Mancioli, profesorem na La Sapienza University v Římě.
Mancioliho studie vyzdvihla jeho trofický, cikatrizující, protizánětlivý a protizánětlivý refluxní účinek, který je obzvláště prospěšný při léčbě gastritidy, vředů, zánětů žaludku a dvanáctníku a pálení žáhy.
V dermatologii tuto vodu studoval Dr. Antonio Mazza, který pozoroval její terapeutické vlastnosti v mnoha případech patologických kožních poruch. Celkové a lokalizované svědění, dermatitidu, lišej, akné a neurodermatitidu lze zlepšit koupáním ve vodě z Nitrodi. Pozitivní klinické výsledky byly pozorovány u lidí postižených psoriázou, akné, seboroickým ekzémem a lišejem. Důležité účinky byly pozorovány v případě arteriálních a žilních vředů a popálenin. Léčení zánětlivých kožních patologií může být výrazně zlepšeno díky intenzivní antimikrobiální a protizánětlivé aktivitě.
Od roku 2010 do současnosti jsme shromáždili empirické důkazy, které potvrzují studie Mancioliho a Mazzy.
V posledních několika letech jsme se zaměřili zejména na patologii kůže. Mnoho pacientů, které jsme léčili vodou z Nitrodi, své kožní problémy ztratilo nebo se jim značně zmírnily a mohli pak omezit používání farmakologických léčebných metod.

Bibliografie
Dr. Antonio Mazza - lékařský průvodce po termálních ošetřeních na ostrově Ischia - 2003
Massimo Mancioli - Terapeutické vlastnosti minerální vody z Nitrodi a Olmitello - analýza vydavatele - 1995
Massimo Mencioli - Ostrov Ischia: zdraví a krása - 1988

ISCHIA SPAEH S.R.L.
Vědecký koordinátor
Giuseppe Sollino

Lékařský ředitel
Dr. Angela Patalano

Fotogalerie
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.
Nejčtenější na blogu
Kde nás najdete
Kontakty
Logo
Kosmetika Ischia
Monika Topolová
10-18
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz